O mně


Vítejte na mých stránkách!

Mé jméno je Petr Kučera (*1994). Bydlím v JAROMĚŘI.

Působím po celých Severo-východních Čechách.

Jsem fotograf zaměřený na svatební, dokumentární a reportážní fotografii.Svou práci beru velmi zodpovědně a mým cílem je nabídnout vám maximální kvalitu a profesionální přístup.


Nejdůležitějším aspektem pro mě je správně zachytit atmosféru každého momentu, každou emoci vyplývající ze situace - štěstí, vzrušení, radost, ba dokonce i nervozitu, neb každý takový okamžik je unikátní a zcela neopakovatelný.

Svatební den je jeden z nejdůležitějších a nejkrásnějších ve Vašem životě a fotografie Vám jej budou připomínat po celý zbytek života. Tyto okamžiky se už nebudou opakovat, a proto velmi záleží na tom, jak budou zachyceny.
Banner


TECHNIKA:

Aktuálně využívám DSLR - Nikon D7100

A profesionální objektivy AF Nikkor o vysoké světelnosti:

- 11-16 mm f 2.8
- 17-55 mm f 2.8
- 30 mm f 1.4
- 50 mm f 1.4
- 70-200mm f 2.8Svatební fotograf, svatby, svatební, fotograf, svatebni, na svatbu, svateb, manzelstvi, svatba, svatba v, praha, brno, zlin, trutnov, nachod, hradec kralove, a okoli, svatební studio, snubni prsteny, svatby praha, střih, svatebni oznameni, křtiny, photographer, svatebni dary, Trutnov, svatební kameraman, svatební video, fotky ze svatby, svatba brno, svatba cena, moje svatba, svatebni doplnky, video ze svatby, focení svatby,

rychlý Kontakt

Petr Kučera
JAROMĚŘ

Telefon: +420 722 610 577

E-mail: info@foto-kucera.cz


Banner
počítadlo.abz.cz

TOPlist