SVATBY

Vždy Vás rád poznám ještě před samotnou svatbou, abychom si sdělili konkrétní představy o naší spolupráci. Protože svatební den je plný neopakovatelných okamžiků již od raných ranních příprav, mám touhu svou prací zachytit každý z nich. Být s vámi od rána do večera a vyprávět tak scénář celého dne a pomoc Vám připomenout i ten nejobyčejnější zážitek, který se již nebude opakovat.

Zamluvit si mě jako svatebního fotografa je jednoduché. Napište mi mail, nebo mi rovnou zavolejte. Chcete se na něco zeptat, vyzkoušet si focení na rande, nebo si rovnou rezervovat termín? Pojďme si domluvit schůzku, kde všechno probereme. Těším se na váš mail nebo telefonát.

Možnost focení předsvatebních portrétů - Snímky můžete využít kupříkladu na své svatební oznámení. Při focení předsvatebních portrétů si také zvyknete nechat se fotografovat.
Ve svůj den D již budete vědět, co můžete čekat. Za předpokladu spokojenosti, se může rovnou domluvit fotografování svatby.
Banner

Romana & Jirka

Banner

Klárka & Olda

Banner

Andrea & Pavel

Banner

Ben & PetraSvatební fotograf, svatby, svatební, fotograf, svatebni, na svatbu, svateb, manzelstvi, svatba, svatba v, praha, brno, zlin, trutnov, nachod, hradec kralove, a okoli, svatební studio, snubni prsteny, svatby praha, střih, svatebni oznameni, křtiny, photographer, svatebni dary, Trutnov, svatební kameraman, svatební video, fotky ze svatby, svatba brno, svatba cena, moje svatba, svatebni doplnky, video ze svatby, focení svatby,

rychlý Kontakt

Petr Kučera
JAROMĚŘ

Telefon: +420 722 610 577

E-mail: info@foto-kucera.cz


Banner
počítadlo.abz.cz

TOPlist